یادواره شهدای ورزشکار آذربایجان غربی برگزار گردید
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸
یادواره شهدای ورزشکار آذربایجان غربی برگزار شد و کتاب قهرمانان واقعی رونمایی شد.
 
حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در مراسم یادواره شهدای جوان ورزشکار که با محوریت شهید بابا ساعی در مسجد لطفعلی خان ارومیه برگزار میشد با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت :باید شاکر و سپاسگزار خداوند متعال باشیم که دلهای مردم را برای حمایت از این نظام و انقلاب گره زده و اینهمه حضور اعجاز آمیز مردم نشانگر عنایت و لطف خداوند متعال بر نظام جمهوری اسلامی است .وی در ادامه با اشاره به مقام والای شهدا گفت :  شهدای عزیز ما از همه داشته هایشان گذشتند و خداوند متعال برایشان بالاترین اجر و پاداش را مقرر گردانیده و عند ربهم یرزقون شدند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد : شهدا با نثار خونشان باعث موفقیت ها و پیشرفت های این کشور شدند، اینهمه تلاش و کوشش و کار مدیران، وجود امنیت و آرامش در سراسر کشور ، برگزاری راهپیمایی های عظیم ملی و مذهبی همچون زیارت اربعین و ... در سایه ایثار و فداکاری شهدای عزیز ما بدست آمده و یقینا اجر و ثواب همه این کارهای خیر بر شهدای گرانقدر ما عنایت خواهد شد.
وی ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این یادواره گفت : وظیفه همه ماست تا یاد و نام شهدا را گرامی بداریم و این کار دقیقا کاری است که اهل بیت علیهم السلام به آن می‌پرداختند و برگزار کنندگان اینگونه یادواره ها بدانند که کارشان تاسی نمودن به شیوه و روش اهل بیت علیهم السلام است. در پایان مراسم نیز از کتاب قهرمانان واقعی رونمایی شد// انتهای پیام

 
کد مطلب: 279082