داخلی صفحه اردبیل خبر
 
یادواره 28 شهید روستای آلنی از توابع شهرستان مشگین شهر برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹
در گرامی داشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و 22 بهمن ماه یادواره 28 شهید روستای آلنی از توابع مشگین شهر با حضور فرمانده دوران دفاع مقدس و اهالی در مسجد جامع این روستا برگزار شد.
 
به گزارش ایثار استان اردبیل، این مراسم سردار اکبری از فرماندهان دوران دفاع مقدس اظهار کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی در این چهل سال بسیار چشمگیر است اما لیاقت مردم بیشتر از این ها است و مسئولان باید بیشتر تلاش کنند.
وی تاکید کرد: همانطور که مردم ایران اسلامی در جریان هشت سال دفاع مقدس با جانفشانی و استقامت خود وجبی از خاک کشور را به دشمن واگذار نکردند این بار نیز در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی همچنان پایدار و استوار ایستاده اند.
 اکبری یادآور شد: مردم همیشه همراه و پشتیبان نظام و مسئولان بوده و خواهند بود، مسئولان نیز باید خادم ملت باشند و مشکلات اقتصادی آنان را مرتفع سازند، شهدای عزیز ما وصیت کرده اند که پشتیبان ولایت فقیه و خدمتگزار مردم باشیم، در چهل سال اخیر ملت قدرشناس ما همیشه در صحنه های مختلف سیاسی حضور پرشور داشته اند با حضور پر شورشان در 22 بهمن امسال نیز با مشت محکمی بر دهان مستکبران زدند.
در این یادواره اهالی شهید پرور و انقلابی روستای آلنی، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران معزز نیروهای نظامی و انتظامی ، فرمانده سپاه و کادر سپاه ، مسئولان ادارات و نهادها، معاونت و پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مشگین شهر حضور داشتند.
شعرخوانی، خاطره گویی، مداحی و روضه خوانی، قرائت دعای فرج  از برنامه های اجرا شده در این مراسم معنوی بود.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 279105