حضور حجت‌الاسلام‌ و المسلمین شهیدی به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب و هیئت دولت در تشییع شهدای حمله تروریستی سیستان و بلوچستان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰
مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان با سخنرانی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
حضور حجت‌الاسلام‌ و المسلمین شهیدی به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب و هیئت دولت در تشییع شهدای حمله تروریستی سیستان و بلوچستان
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی که روز شنبه 27 بهمن‌ماه به نمایندگی از مقام معظم رهبری و هیئت دولت به استان اصفهان سفر کرده است در مراسم با شکوه تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان با تسلیت این حادثه گفت: این حادثه را به مردم دلاور، شریف و شهیدپرور اصفهان و نیروهای مسلح به‌ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسلیت می‌گوییم.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: نیروهای مسلح ایران و سپاه پاسداران انتقام خون پاک این شهدا را از عاملان آن که از مزدوران آمریکا و ایادی آنها هستند خواهند گرفت.
وی که به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب و هیئت دولت در این مراسم شرکت کرده بود در ادامه پیام مقام معظم رهبری در پی این حادثه تروریستی را قرائت کرد.
در پیام مقام معظم رهبری آمده است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
دست جنایتکار مزدوران بار دیگر به خون جوانان صالح و خدمتگزار کشور آلوده شد و جمعی از سرمایه‌های انسانی که خود را وقف حراست از مرزها و پاسداری از امنیت مردم کرده بودند، در حمله‌ی تروریست‌های سیه‌رو و سنگدل به شهادت رسیدند. ارتباط عاملان این جنایت با سازمان‌های جاسوسی برخی کشورهای منطقه و فرامنطقه مسلّم است و دستگاه‌های مسئول کشور باید بر آن تمرکز کنند و آن را با جدیت دنبال کنند.
اینجانب به خانواده‌ها و بازماندگان این شهیدان مظلوم و به خانواده‌ی بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسلیت و تبریک میگویم و صبر و پاداش الهی را برای آنان و علوّ درجات برای شهدای عزیز و شفای عاجل برای مجروحان از خداوند متعال مسألت می‌کنم. پیگیری قصور احتمالی در این حادثه نیز وظیفه‌ی حتمی سپاه است.
سیّدعلی خامنه‌ای
 ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۷»
سردار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در مراسم تشییع ۲۷ شهید مدافع حریم امنیت در اصفهان با نثار درود و سلام خداوند بر ارواح پاک و مطهر همه شهدای انقلاب اسلامی و به ویژه شهدای لشکر ۱۴ امام حسین (ع) که در جریان عملیات تروریستی سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند، اظهار داشت: در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی مردم اصفهان در شهیدپروری و حمایت از نظام و تلاش برای برقراری امنیت از تقدیم جان و مال خود دریغ نورزیدند و در حمایت از تمامی برنامه‌های نظام و در راستای ارتقای سطح معنوی و توسعه امنیت و پیشرفت در کشورمان تمام تلاش خود را به کار بستند.
وی افزود: دشمنان ظالم برای جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی و ایجاد ناامنی در کشور صف کشیده‌اند و تمامی نیروهای امنیتی کشور مشغول مبارزه با این توطئه‌گری‌ها هستند.
این مراسم با حضور جمع کثیری از مردم، مسئولان کشوری و استانی، جمعی از اهل سنت و اقلیت‌های دینی برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 279271