رسیدگى به خانواده های شاهد و ایثارگر به نحو احسن انجام شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: همه مسئولان و کسانی که توفیق خدمت رسانی و رسیدگی به خانواده های شاهد و ایثارگر را دارند باید به نحو احسن و با مراعات احترام ایثارگران را تکریم کنند.
رسیدگى به خانواده های شاهد و ایثارگر به نحو احسن انجام شود
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر صبح امروز دوشنبه 29 بهمن ماه 97 در نشست با مدیران بانک‌های  استان در خصوص خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با یکدیگر دیدار و به گفتگو پرداختند.
انصاری فر با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران، ضمن تأکید بر تسریع در روند اعطای تسهیلات ویژه به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، خدمت به ایثارگران را توفیق الهی  دانست و گفت: ایثارگران بهترین هستی خود را فدای پیشرفت و امنیت ما کردند.
مدیرکل بنیاد مرکزی ادامه داد: همه مسئولان و کسانی که توفیق خدمت رسانی و رسیدگی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر را دارند باید به نحو احسن و با مراعات احترام  ایثارگران را تکریم کنند. 
انصاری‌فر خدمت به ایثارگران را جدای از وظیفه فردی و اداری و مکتبی، افتخار و توفیقی الهی دانست و افزود: وظیفه ما است که قدر‌شناس زحمات آنان باشیم و این قدر‌شناسی فقط در حد تعریف و تمجید ظاهری خلاصه نشود و باید در همه نوع امتیازات اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی به آنان بها داده شود.
وی با اشاره به مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر ادامه داد: اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه نقش بسیار مهمی در حمایت از خانواده‌های ایثارگر دارد و این کار ارزشمند می‌تواند به رفع نیازهای این قشر کمک خواهد کرد.
انصاری‌فر از کیفیت و سرعت خدمات و از سعی و اهتمام مسئولان در مساعدت و همکاری با ایثارگران قدردانی کرد و خواستار هم‌افزایی و مساعدت بیشتر تمامی مسئولان در گره‌گشایی از مشکلات جامعه هدف شد.
گفتنی این جلسه باحضور مدیرکل بنیاد مرکزی، سرپرست معاونت تعاون، روسای ادارات مسکن و اشتغال، معاون تعاون بنیاد اراک و مدیران بانک‌های استان برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 279441