جانبازان سرمایه‌های گران‌سنگ معنوی و افتخار نظام هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران با اشاره به اینکه جانبازان سرمایه‌های گران‌سنگ معنوی و افتخار نظام اسلامی محسوب می‌شوند، اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی باید در شناسایی و معرفی این سرمایه‌های بزرگ به نسل جوان جامعه بیشتر تلاش کنند.
جانبازان سرمایه‌های گران‌سنگ معنوی و افتخار نظام هستند
 
به گزارش«ایثار»، عبدالله مرتضوی در دیدار با جانباز «ربانی شکفته» با اشاره به اینکه جانبازان سرمایه‌های گران‌سنگ معنوی و افتخار نظام اسلامی محسوب می شوند، اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی باید در شناسایی و معرفی این سرمایه‌های بزرگ به نسل جوان جامعه بیشتر تلاش کنند.
وی بیان کرد: جانبازان مانده‌اند تا ولایت تنها نماند، امروز این افتخار برای جامعه اسلامی است که جانشین بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) یعنی رهبر معظم انقلاب اسلامی بزرگ جانباز انقلاب اسلامی هستند.
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران ادامه داد: تجلیل از جانبازان در واقع تکریم صبر، پایداری و تقوا است و باید با واکاوی رشادت های جانبازان، یاد شهیدان گرانقدر را در فضای جامعه همواره زنده نگه داشت.
مرتضوی در پایان خاطرنشان کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به رفع مشکلات جانبازان اهتمام بیشتری داشته باشند نسل جوان جامعه تشنه معرفت اهل بیت(ع) است و باید این فرهنگ با معرفی جانبازان انتقال پیدا کند.
انتهای پیام /
کد مطلب: 279462