داخلی صفحه یزد خبر
 
مراسم بزرگداشت 27 شهید مدافع وطن در یزد برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۴
یزد - ایرنا - مراسم بزرگداشت 27 شهید مدافع وطن، شامگاه دوشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، نماینده مجلس خبرگان رهبری، خانواده شهدا، مسئولان و اقشار مختلف مردم در مسجد روضه محمدیه برگزار شد.
مراسم بزرگداشت 27 شهید مدافع وطن در یزد برگزار شد
 
به گزارش ایرنا، در این مراسم مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر یزد با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گفت: عزت و اقتدار میهن اسلامی مدیون ایثار شهیدان است.
حجت الاسلام عباس سبحانیان افزود: خون شهیدان ضامن عظمت نظام اسلامی است و در 40 سال گذشته به رغم تمام توطئه های کفر جهانی با عزت به راه خود ادامه داده است.
وی به جنایت اخیر تروریست ها در زاهدان و شهادت جمعی از پاسداران اشاره کرد و با محکوم کردن آن، رسیدگی و پیگیری برای شناسایی و برخورد جدی با آمران و عاملان آن را خواستار شد.
مسئول سابق دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد گفت: تاکنون بارها خون تعدادی از جوانان برومند توسط تروریست های مورد حمایت آمریکا ریخته شده ولی ملت قهرمان در برابر توطئه ها مصمم تر شده است.
سبحانیان تصریح کرد: دشمنان باید بداند که ملت و مسئولان هیچگاه دست از اهداف و آرمان نظام اسلامی و منویات مقام معظم رهبری بر نمی دارند و با قدرت در صحنه حاضرند.
استان یزد سه هزار و 850 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
کد مطلب: 279527