داخلی صفحه اصفهان خبر
 
در سالروز شهادت حضرت ام البنین(س)
پیام استاندار اصفهان به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهداء + متن پیام
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶
دکتر عباس رضایی به مناسبت سالروز وفات حضرت‌ام‌البنین(سلام‌الله علیها) و روز تکریم مادران و همسران شهداء پیامی را صادر کرد.
پیام استاندار اصفهان به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهداء + متن پیام
 
به گزارش به گزارش ایثار اصفهان به نقل از صاحب نیوز، در پی شهادت 27 تن از پاسداران استان اصفهان در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، استاندار اصفهان در سالروز شهادت حضرت ام البنین(س) متن پیامی به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهداء صادر نمود.
در این پیام آمده است:
شهید شمع شب افروز شبستان عشق به جاودانه ترین ارزش های تاریخ است. او با خون واژه های خویش سرود سرخ شهادت را در دیوان هستی به نظم می کشد. شهادت در آیینه زلال و شفاف تاریخ شیعه تکرار می شود و شقایق ها که برای همیشه تاریخ داغ بر دل دارند، شکوه جاودانه گلزار هستی می شوند.
عباس رضایی همچنین مادران و همسران شهدا را مانند شقایق های باران خورده ای تشبیه کرده است که داغی جانسوز در ژرفای دل دارند و بیان داشته:
داغ شهادت دلبندی که تا ابدیت عشق، نام و یادش جاودان خواهد ماند.
استاندار در انتهای پیام خود آورده است:
ضمن عرض تسلیت و تعزیت سالروز وفات بزرگ بانوی ادب، اسوه شجاعت و بردباری و نماد نجابت و پاکی حضرت ام البنین سلام الله علیها که علمدار کربلا حضرت عباس (ع) را در دامان پرمهر خویش پروراند، فرصت را مغتنم می شمارم و با تکریم مادران و همسران شهدا و گرامیداشت شأن و منزلت آنان، عزت، سلامتی و سربلندی این بانوان گرانقدر را از پیشگاه خداوند متعال آرزومندم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 279797