داخلی صفحه بوشهر خبر
 
جزیره خارگ میزبان ۳ شهید گمنام می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱
بخشدار ویژه خارگ گفت: پیکر مطهر سه شهید گمنام برای تشییع و خاک‌سپاری به جزیره خارگ منتقل می‌شود.
جزیره خارگ میزبان ۳ شهید گمنام می‌شود
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از مهر، محمود رضایی در نشست هماهنگی استقبال از شهدای گمنام در جزیره خارگ اظهار داشت: امنیت و آزادی و آسایش امروز کشور، مرهون آزاد مردانی است که با خون خود به ملت عزت بخشیدند.
وی افزود: جزیره استراتژیک خارگ به لحاظ موقعیت ویژه‌اش در طول هشت سال دفاع مقدس بیش از دو هزار و ۸۰۰ بار مورد بمباران موشکی دشمن قرارگرفته است که حتی یک روز صادرات نفت از این جزیره به سبب ایستادگی مردم و صنعت‌گران نفت قطع نشد و اکنون به‌عنوان مشهد شهیدان و نماد مقاومت و ایثار نام‌گرفته است.
بخشدار ویژه خارگ افزود: یکی ماندگارترین خاطرات من از ایام مدیریت در بخش ویژه خارگ استقبال از شهدای گمنامی خواهد بود که به‌زودی وارد این خاک مقدس خواهند شد.
رضایی بیان کرد: این جزیره مقاوم به قلب تپنده اقتصاد کشور تبدیل‌شده است و مطمئناً وجود شهدا به برکت این خاک مقدس خواهد افزود.
وی تصریح کرد: برای تشییع پیکر این شهدای گمنام، برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است و مردم شهیدپرور جزیره ایثار و مقاومت خارگ با حضورشان در این مراسم با آرمان‌های شهدا و امام شهدا تجدید بیعت خواهند کرد.
بخشدار ویژه خارگ گفت: پیکر مطهر سه شهید گمنام برای تشییع و خاک‌سپاری به جزیره خارگ منتقل که دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ و یک شهید گمنام در پدافند هوایی خاتم‌الانبیا جزیره خارگ تشییع و تدفین می‌شوند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 280400