اعلام برنامه‌هاي روز شهيد كلات
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۸
بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان كلات برنامه‌هاي خود براي استقبال از روز شهيد را اعلام كرد.
 
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان كلات با توجه به نزديك شدن به روز شهيد سه‌شنبه هفتم اسفند ويژه برنامه‌هاي خود براي استقبال از اين روز را اعلام كرد.
رئيس بنياد این شهرستان كلات در خصوص برنامه‌هاي این نهادمقدس براي استقبال از روز شهيد گفت: پايان هر سال مصادف است با روز شهيد و سالروز تاسيس بنياد شهيد و امور ايثارگران و به همين خاطر بايد آماده اين روز باشيم تا بتوانيم هرچه باشكوهتر مراسم گراميداشت اين روز را اجرا كنيم.
رضا ثانوي افزود: اجرای طرح سپاس و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، تبلیغات محیطی و درج شعار و تبلیغات در سامانه‌های مربوط به کارکنان از جمله برنامه‌هايي است كه براي استقبال از اين روز درنظر گرفته‌ايم.
وي ادامه داد: عطرافشانی گلزار شهدا و کاشت درخت به نام شهید از ديگر برنامه هاي ما براي اين روز است و اميدواريم بتوانيم با اجراي برنامه هاي خاص در اين روز گامي هرچند كوچك درجهت ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه برداشته باشيم.
در اين جلسه که در بنیاد کلات برگزار شد، محمد شريف فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و تنی چند از کارشناسان سایر ادارات نيز حضور داشتند.
گفتنی است شهرستان کلات ۲۱۱ شهید، ۱۸۵ جانباز و ۱۰ آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهاي پيام/
 
زهرا امین‌پناه خبرنگار ایثار رضوی در کلات
 

کلمات کليدی: ایثار رضوی، کلات، 22اسفند، روز شهید، خراسان رضوی،
کد مطلب: 280455