داخلی صفحه یزد خبر
 
ایثار عالی‌ترین نمونه رفتار اخلاقی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۰
گروه فرهنگی ــ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: شهدای گران‌قدر از جان‌عزیز خویش گذشتند تا ما در آسایش زندگی کنیم و این ایثار عالی‌ترین نمونه رفتار اخلاقی است.
ایثار عالی‌ترین نمونه رفتار اخلاقی است
 
به گزارش ایکنا از یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌ جمعه یزد، ۱۲ اسفندماه در دیدار با خانواده شهدای یزد اظهار کرد: شهدای گران‌قدر از جان‌عزیز خویش گذشتند تا ما در آسایش زندگی کنیم و این ایثار عالی‌ترین نمونه رفتار اخلاقی است.
آیت‌الله ناصری بیان کرد: امنیت و آسایش کشور مدیون فداکاری تمام افرادی است که خالصانه تمام هستی خود را وقف دین و ارزش‌های الهی کردند و ما وظیفه‌داریم برای همیشه تاریخ یاد و نام آنان را زنده نگه‌داریم.
وی تصریح کرد: عزت ایران امروز حاصل ایثار شهدا و ایثارگران است و همه مردم و مسئولان مدیون آنان هستند.
نماینده ولی‌فقیه در استان یزد یادآور شد: فداکاری و جان‌فشانی شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان و همچنین صبر و استقامت خانواده‌های آن‌ها در ۴۰ سال گذشته بر کسی پوشیده نیست و باید مسئولان و مردم آن‌ها را تکریم کنند.
ناصری اظهار کرد: شهدای بزرگوار حقیقت انقلاب اسلامی هستند که از بطن مردم بودند و بر دل‌ها حکومت کردند.
امام‌جمعه یزد در بخشی از سخنان خود با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم گفت: این عزیزان با درک صحیح از موقعیت حساس کشور و منطقه به نبرد با داعش برخاستند و در این راه به فیض عظیم شهادت نائل شدند.
کد مطلب: 281194
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور