روز بزرگداشت شهدا، روز پاسداشت ایثارگری‌هاست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۰
جبار پر کاوش معاون فرماندار کلیبر گفت: ضروری است برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل سوم انقلاب از هیچ کوششی فروگذار نکنیم زیرا همان‌طور که مقام معظم رهبری به آن اشاره فرمودند: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر در جلسه برنامه‌ریزی 22 اسفند بزرگداشت روز شهدا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: همراهی و همدلی دستگاه‌های اجرائی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از انتظارات بنیاد شهید و امور ایثارگران است و باید سعی شود برای این مراسم، برنامه‌های نو و خلاقانه‌ای داشته باشیم.

وی افزود: همه مدیون ایثار و ازجان‌گذشتگی شهدا هستیم و هر تلاشی که در این مسیر انجام بگیرد گوشه کوچکی از این رشادت‌ها را نمی‌توانیم جبران کنیم و همه کوشش‌ها برای این است که بگوییم قدردان این عزیزان هستیم.

در ادامه جبار پرکاوش معاون فرماندار کلیبر با اشاره به اینکه روز بزرگداشت شهید، روز پاسداشت ایثارگری‌های شهداست گفت: ضروری است برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل سوم انقلاب از هیچ کوششی فروگذاری نکنیم زیرا همان‌طور که مقام معظم رهبری به آن اشاره فرمودند: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.‌

رسول حسین پور فرمانده سپاه کلیبر نیز بابیان این مطلب که خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران از بالاترین خدمات است افزود: قطعاً به فرموده امام راحل خانواده شهدا چشم و چراغ این ملت‌اند، خانواده‌هایی که باوجود تمام سختی‌ها و با صبر و بردباری چراغ معرفت و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را روشن و جاودانه نمودند.

وی خاطرنشان کرد: افتخار به وجود چنین آزاد دلانی که هدایتگر جوامع بشری‌اند و بزرگداشت مقام رفیعشان باعث سرافرازی کشور و پایداری انقلاب اسلامی است و باید برای همیشه جایگاهشان حفظ شود .

یادآوری می‌شود؛ سه‌شنبه 14 اسفندماه 1397 جلسه برنامه‌ریزی 22 اسفند بزرگداشت روز شهدا با حضور معاون فرماندار، فرمانده سپاه، رئیس بنیاد، روسا و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان، دانشگاه پیام نور، آموزش و پرورش عشایر، صنعت معدن و تجارت، شهرداری، فنی و حرفه‌ای در بنیاد کلیبر برگزار شد.

انتهای پیام/

جلسه برنامه ریزی  بزرگداشت روز شهدا شهرستان کلیبر اسفند ماه 1397
جلسه برنامه ریزی بزرگداشت روز شهدا شهرستان کلیبر اسفند ماه 1397
جلسه برنامه ریزی  بزرگداشت روز شهدا شهرستان کلیبر اسفند ماه 1397
جلسه برنامه ریزی بزرگداشت روز شهدا شهرستان کلیبر اسفند ماه 1397
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی، کلیبر ، جلسه بزرگداشت روز شهدا ،
کد مطلب: 281387
 


 
 
حضرت فاطمه زهرا(س) اسوه دفاع از ولایت
 

حجت‌الاسلام‌‌والمسلمین شهیدی؛ نماینده ولی فقیه،...