داخلی صفحه یزد خبر
 
برگزاری محفل «انس با قرآن» در منزل پدر شهیدان اکرمی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ محفل «انس با قرآن کریم» دانش‌آموزان دبستان شاهد شهرستان ابرکوه در منزل پدر شهیدان اکرمی برگزار شد.
برگزاری محفل «انس با قرآن» در منزل پدر شهیدان اکرمی
 
به گزارش ایکنا از یزد، محفل انس با قرآن کریم با حضور دانش‌آموزان دبستان شاهد شهرستان ابرکوه و در آستانه سالروز بزرگداشت شهدا در منزل پدر شهیدان اکرمی برگزار شد.
در این طرح ابتکاری مدرسه شاهد شهید عبدالرحمن آدمی هر بار به مناسبتی خاص محفل انس با قرآن توسط دانش آموزان یکی از کلاس‌ها در منزل والدین شهدایی که یکی از منسوبینشان در مدرسه به تحصیل مشغول است، برپا می‌کنند.
اولین جلسه به مناسبت شهادت شهید عبدالرحمن آدمی در منزل شهیدان آدمی برگزار شد و دومین جلسه در منزل والدین شهیدان اکرمی که شهید محمدرضا اکرمی کوچک‌ترین شهید شهرستان است و در ۲۲ اسفندماه سال ۶۶ به شهادت رسید و برادر این شهید والامقام نیز در سن ۱۷ سالگی در سال ۶۴ به شهادت رسیده بود.
در این محفل ابتدا توسط دانش آموزان سوره واقعه خوانده شد و سپس آقای قاری زاده کارشناس قرآن اداره آموزش‌وپرورش و از قاریان برجسته استان به بیان شان نزول این سوره واقعه پرداخت و از دانش آموزان سؤالاتی را پرسید و به برندگان هدایایی اهدا کرد.
در پایان پدر شهید برای دانش آموزان خاطراتی از شهیدانشان بیان و به‌رسم یادبود هدایایی به همه دانش آموزان اهدا کرد.
کد مطلب: 281552
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور