روحیه و ایمان مادران مکرم شهدا تحسین‌برانگیز است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر: شهدا و جانبازان افتخارآفرینان و حماسه‌سازان دوران هشت سال دفاع مقدس هستند که ایران اسلامی همیشه به وجود آن‌ها می‌بالد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر چهارشنبه 15 اسفندماه سال 1397 با حضور در شهرستان تبریز از مادر مکرم شهید گران‌قدر « محمود قادری فرد» که در بستر بیماری است، عیادت و دلجوئی کرد.

ابراهیمی در این دیدار بابیان اینکه روحیه سرشار از ایمان و نور معنویت مادران مکرم شهدا تحسین‌برانگیز است گفت: بدون تردید ایثار، فداکاری، صبر و بردباری آنان الگویی برای تمامی مردم ایران است.

وی در ادامه با حضور در منازل جانبازان سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس نقدعلی کریم زاده، حسین نوروزی، محمدباقر قره برونی و محبوب آتشی با آنان ملاقات و گفتگو کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در این دیدارها اظهار داشت: صحبت کردن در مورد عظمت و بزرگی ایثار و ازخودگذشتگی جانبازان بسیار سخت است چراکه جانبازی مدال افتخار و نعمت گران‌قدر و ارزشمندی است که پروردگار متعال آن را به افراد مخلص و باایمان خود عنایت می‌کند.

وی بابیان اینکه هیچ پاداش و تقدیری نمی‌تواند جبران کار بزرگ جانبازان که همان بذل جان و سلامتی خویش در راه دفاع از اسلام و انقلاب است را بنماید گفت: جانبازان افتخارآفرینان و حماسه‌سازان دوران هشت سال دفاع مقدس هستند که ایران اسلامی همیشه به وجود آن‌ها می‌بالد.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، عیادت، مادر شهید، دیدار، جانبازان، شهرستان، تبریز، بنیاد، شهرستان اهر
کد مطلب: 281600
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور