باید از فرهنگ و ارزش‌های انقلاب حراست کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در عیادت از دو جانباز هشت سال دفاع مقدس بیان کرد:‌ حراست از فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی از رسالت‌های اصلی بنیاد است تا نسل آینده با هوشیاری و آگاهی در مسیر دفاع از آرمان‌های امام و انقلاب، استوار و باصلابت قدم بردارند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی،‌ عباس پورحسن عصر شنبه 18 اسفند 1397، با دو جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس «جبار اسکندری» و «عبداله قاری‌زاده» بستری در بیمارستان شهید محلاتی تبریز، عیادت کرد.
 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با بیان اینکه اراده سرشار از معنویت و ایمان جانبازان، تمامی دردها و ناملایمات را قابل‌تحمل می‌سازد افزود:‌ تسریع در روند درمانی جانبازان و حضور آن‌ها در جامعه، اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت است.
پورحسن با بیان اینکه جانبازان با اعتقاد قلبی راه خود را برگزیدند عنوان کرد: ثبت خاطره‌های جانبازان جنگ تحمیلی به‌عنوان یادگاران دفاع مقدس ضروری است.
وی افزود: باید با ثبت و انتشار خاطرات و رشادت‌های جانبازان دوران دفاع مقدس، روحیه ایثار و شهادت به نسل جدید منتقل شود.
پورحسن با آرزوی سلامتی برای این دو جانباز معزز تصریح کرد: حراست از فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی از رسالت‌های اصلی بنیاد است تا نسل آینده با هوشیاری و آگاهی در مسیر دفاع از آرمان‌های امام و انقلاب، استوار و باصلابت قدم بردارند.
انتهای پیام/کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مدیرکل، بنیاد شهید و امور ایثارگران، جانبازان، 70 درصد، عیادت
کد مطلب: 282057