دیدار مدیرکل بنیاد تهران بزرگ با جمعی از ایثارگران بستری در بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص)
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در آستانه 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا با حضور در بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) با جمعی از والدین معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران بستری در این بیمارستان دیدار کرد.
دیدار مدیرکل بنیاد تهران بزرگ با جمعی از ایثارگران بستری در بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص)
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری روز یکشنبه 19 اسفند و در آستانه روز بزرگداشت شهدا با حضور در بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) با والدین معظم شهدای بستری در ICU و CCU و جانبازان و ایثارگران بستری در بخش عمومی این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کرد و از نزدیک در جریان روند درمانی آن‌ها قرار گرفت.
وی در حاشیه این دیدار در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی «ایثار» گفت: 22 اسفند سالروز تأسیس بنیاد شهید به فرمان امام خمینی (ره) است و از سال 1383 نیز این روز به‌عنوان روز بزرگداشت شهدا در تقویم رسمی کشورمان نام‌گذاری شده است. در همین راستا چند سالی است که برنامه‌های مختلفی در ایام منتهی به این روز برگزار می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ افزود: دیدار با ایثارگران در راستای برآورده ساختن دستور مقام معظم رهبری مبنی بر دیدار و سپاسگزاری از ایثارگران انجام می‌شود و حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی نیز همواره بر این مسئله تأکید زیادی داشته‌اند. طرح دیدار با خانواده بزرگ ایثارگران همواره در طول سال توسط تمام مسئولان بنیاد انجام می‌شود و از 22 بهمن تا 22 اسفند نیز تمرکز ویژه‌ای بر این موضوع وجود دارد.
نصیری با اشاره به دیدار با ایثارگران بستری در بیمارستان‌های خاتم‌الانبیاء (ص)، ساسان و شهید مصطفی خمینی در روز 19 اسفندماه گفت: روال کاری ما این است که در یک روز مشخص نیز به‌صورت هم‌زمان با ایثارگران بستری در این بیمارستان‌ها دیدار کنیم و امروز نیز در این راستا به خدمت ایثارگران عزیز رسیدیم.
نصیری در پایان دیدار خود با جانبازان و ایثارگران بستری در این بیمارستان در جلسه‌ای با حضور جمعی از پزشکان و مسئولان بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های مجموعه پزشکان و کادر درمانی این بیمارستان به گفت‌وگو پیرامون مسائل این بیمارستان پرداخت.
گفتنی است هم‌زمان با این دیدار داود نورچه‌ای معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و جمعی از روسای مناطق بنیاد تهران بزرگ با حضور در بیمارستان ساسان و محمد غفوری معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و جمعی دیگر از روسای مناطق بنیاد تهران بزرگ با حضور در بیمارستان شهید مصطفی خمینی با ایثارگران این بیمارستان‌ها دیدار و گفت‌وگو کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 282168