​رئیس بنیاد نیشابور
پیگیر مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیشابوری هستیم
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۲
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیشابور گفت: با توجه به همکاری خوب بنیاد با دانشگاه ها، مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر پیگیری می شود.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمدرضا ستوده شنبه 18 اسفند در ديدار با روسای دانشگاه ها و رابطین شاهد و ایثارگر سطح شهرستان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص پیگیری مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر توسط رابطین آنها در دانشگاه ها تقدیر و تشکر کرد و گفت: مشکلات پرداخت شهریه ها در تخصیص و دریافت آن، همچنین ارائه اسناد مالی در وقت مقرر جهت جذب اعتبارات اهمیت زیادی داشته که از رابطین دانشگاه ها و مسئول آموزش عالی شهرستان میخواهم که دقت بیشتری داشته باشند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیشابور افزود: در هر ترم  لیست جدیدی از دانشجویان شاهد وایثارگر توسط رابطین ستاد شاهد دانشگاه ها تهیه و با لیست بنیاد تطبیق داده شود تا مغایرت ها بررسی شده و حقی از دانشجویان انصرافی یا انتقالی و غيره ضایع نشود.
حسن صادقی سمرجانی رئیس دانشگاه نیشابور ضمن تبریک فرا رسیدن 22 اسفند و روز بزرگداشت شهدا در این جلسه تاکید کرد: شهید شناسی و ارزش های حاکم برشهادت در جامعه برای نسل جوان امروز و آینده باید تقویت شود، ما بودن و اوج روحیه گذشت و فداکاری در هفته شهید تبلور پیدا کند، جامعه ما به شدت نیاز به شناسایی این ارزش های معنوی و فرهنگی دارد.
در این دیدارها جعفر سعیدی رئیس دانشگاه آزاد، رضایی رئیس دانشگاه پیام نور، مرتضی تشکری رئیس دانشگاه علمی کاربردی نیشابورحضور داشتند.
 گفتنی است شهرستان نیشابور که 129کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد، یک هزار و 845 شهید، چهار هزار و ۶۲۲ جانباز و ۲۹۴ آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام /
 

خدیجه سلیمانی خبرنگارایثار رضوی در شهرستان نیشابور
کلمات کليدی: ایثار رضوی، پیگیری،مشکلات، دانشجویان، شاهدوایثارگر،نیشابور، خراسان رضوی
کد مطلب: 282451