نخبگان شاهد نقش بی‌بدیلی در پیشبرد اهداف نظام‌دارند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶
مدیرکل بنیاد استان در همایش تجلیل از نخبگان شاهد و ایثارگر گفت: نخبگان شاهد و ایثارگر نقش بی‌بدیلی در توسعه همه‌جانبه و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفا می‌کنند.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ همایش نخبگان شاهد و ایثارگر استان با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری در مجتمع فرهنگی لاله برگزار شد.
این همایش به مناسبت 22 اسفند سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روز بزرگداشت شهدا برگزار و از برترین نخبگان شاهد و ایثارگر تجلیل شد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در این همایش ضمن تبریک هفته بزرگداشت شهدا گفت: نخبه بودن باید علاوه بر مسائل علمی مسائل معنوی را نیز داشته باشد زیرا تکمیل‌کننده علم، ایمان است.
نجفی با اشاره به فرمایش امام راحل (ره) که نخبگان به خصوص جوانان نخبه، هدایایی کم‌نظیر و نفیس و امانت‌های الهی به ملت و مسئولان هستند. وظیفهٔ مسئولان در قبال این هدایای گران‌قدر الهی، مراقبت از آن‌ها و تلاش برای شناسایی و پرورش نخبگان بیشتر است افزود: نخبگان شاهد حاصل دیدگاه امام راحل در سال 65 است که اکنون در استان 104 نخبه شاهد و ایثارگر شناسایی و در خدمت عموم مردم و جامعه معزز ایثارگری هستند.
نجفی افزود: نخبگان شاهد و ایثارگر نقطه عطف در پیشرفت جامعه هستند و تبیین جایگاه آنان در جامعه بسیار حائز اهمیت است چراکه در دوران نه‌چندان دور، خود نیز پرورش‌دهندگان نخبه، در دیگر عرصه‌های مختلف هستند.
مدیرکل بنیاد ادامه داد: بی‌شک بهره‌مندی از تخصص و تجربیات نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر جهت خدمات‌دهی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر در همهٔ زمینه‌های علمی و فناوری، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، اقتصادی و ... موجب تبلور استعدادهای این عزیزان خواهد شد.
فریبرز نجفی در پایان اظهار داشت: نخبگان شاهد و ایثارگر نقش بی‌بدیلی در توسعه همه‌جانبه و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفا می‌کنند.
گفتنی است در این همایش از جلد اول کتاب 12 جلدی وصیت نامه شهدای استان رونمایی شد
در پایان به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا از تعداد 22 نخبه شاهد و ایثارگر تجلیل شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 282549