دویست و سی و دومین شماره نشریه افضل منتشر شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
دویست و سی و دومین شماره ماهنامه افضل نشریه داخلی بنیاد شهید و امور ایثارگران ویژه اسفند 1397 منتشر شد.
دویست و سی و دومین شماره نشریه افضل منتشر شد
 
به گزارش «ایثار»، جدیدترین شماره ماهنامه افضل حاوی مطالبی چون «گفتمان ولایت»، «مسئولان و کارکنان بنیاد در جهت تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب حرکت کنند»، «بهره‌برداری از سیستم اتوماسیون مکاتبات اداری جدید بنیاد از 20 فروردین‌ماه»، «ادامه برگزاری دوره‌های آموزشی معاونان و مدیران کل بنیاد»، «دوره آموزشی تربیت ارزیاب حرفه‌ای کانون ارزیابی برگزار شد»، «مراسم تکریم و معارفه دبیر کمیسیون ماده 16 برگزار شد»، «مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امور حقوقی و معاضدت قضایی بنیاد برگزار شد»، «خاطرات ایثار پدران آسمانی»، «جشن میلاد کوثر در بنیاد برگزار شد»، «نشست بررسی قوانین ایثارگری مرتبط با زنان شاهد و ایثارگر برگزار شد»، «جانشین پروری و دوره‌های آموزشی مدیریتی در آموزش کارکنان»، «اسامی برندگان مسابقه کتاب‌خوانی بسیج بنیاد اعلام شد»، «یادی از مرحوم جاسم صفات خادم جامعه ایثارگری استان خوزستان»، «دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی با خانواده مدیرکل سابق بنیاد خوزستان»، «خاطره‌ای از مقدمه مصاحبه با مرحوم صفات» و «شرح وظایف و بخشی از اقدامات اداره رفاه و انگیزش‌های شغلی» است.
مطلب «خاطرات ایثار پدران آسمانی» به خاطرات جمعی از کارمندان فرزند شهید بنیاد از پدران خود اختصاص دارد. در ابتدای این مطلب می‌خوانیم: «اسفندماه سال 1397 علاوه بر اینکه روز بزرگداشت شهدا را در خود جای داده است با میلاد اولین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام علی (ع) و روز پدر مصادف شده است و این روزها یادآور رشادت مردانی آسمانی است. پدران دلاوری که از همسر و فرزندان و همه تعلقات دنیوی گذشتند تا آرامش را به مردم این سرزمین هدیه کرده و امنیت کشور را با خون خود تثبیت کنند.»
همچنین در مطلب «دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی با خانواده مدیرکل سابق بنیاد خوزستان» نیز می‌خوانیم: نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر خود به استان خوزستان با خانواده مرحوم «جاسم صفات» مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان دیدار و گفت‌وگو کرد. حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی در دیدار با خانواده مرحوم «جاسم صفات» مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان، گفت: مرحوم صفات از نیروهای زحمت‌کش برای خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری بودند و زحمات ایشان همواره در یادها می‌ماند.
وی ضمن دلجویی از خانواده مرحوم صفات گفت: آقای صفات بعد از بازنشستگی هم ارتباط خوبی با بنیاد برای رسیدگی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران داشت.
نشریه افضل به صاحب امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرمسئولی و سردبیری علیرضا کریمیان و زیر نظر شورای نویسندگان به‌صورت اینترنتی منتشر می‌شود و در آدرس isaar.ir/afzal قابل دسترسی و مشاهده است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 282558