داخلی صفحه لرستان خبر
 
جامعه نیازمند الگوگیری از شهداست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰
مدیرکل بنیاد شهید لرستان با ذکر این مطلب که هیچ چیزی لذت‌بخش‌تر از ایثار نیست، اظهار کرد: جامعه نیازمند الگوگیری از شهداست
جامعه نیازمند الگوگیری از شهداست
 
به گزارش «ایثار واحد لرستان» سیدحسین نازاریان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان‌ امروز سه‌شنبه، ۲۱ اسفند در همایش تجلیل از مادران و همسران شهدای شهرستان خرم‌آباد که در سالن اجتماعات بانک صادرات لرستان برگزار شد، اظهار کرد: هدف از تشکیل جلسه دیدار و زیارت والدین و همسران شهدا است.
وی با ذکر این مطلب که امسال افتخار به گذشته، امید به آینده و بیان موضوع «گام دوم انقلاب» توسط مقام معظم رهبری مطرح شده است، اضافه کرد: راه و روش شهدا را به جوانان یاد دهیم؛ چراکه جامعه نیازمند بهره‌مندی و الگوگیری از مکتب شهداست.
نازاریان با ذکر این مطلب که ایثار نعمتی است که هر فرد تمایل دارد آن را در خود ایجاد کند، تصریح کرد: هیچ چیزی لذت‌بخش‌تر از ایثار نیست.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با اشاره به این‌که والدین شهدا از بهترین نعمت خود یعنی فرزندان گذشتند، تصریح کرد: شهدا جان خود را فدا کرده و از جان و ناموس ملت دفاع کردند.
وی با تأکید بر این‌که در جنگ تحمیلی به‌واسطه از خودگذشتگی شهدا یک سانتی‌متر از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتاد، تصریح کرد: این بزرگ‌ترین افتخار است و باید به آن فخر کرد.
نازاریان با تاکید بر این‌که امید به آینده این است که فرزندان و جوانانی تربیت شود که راه شهدا را ادامه دهند، افزود: وقتی شهدا اعزام می‌شدند با شادی و رغبت می‌رفتند و در شب عملیات نیز از بهترین لباس و عطر استفاده کرده سربندها را می‌بستند و به شوق شهادت عملیات می‌کردند.
انتهای پیام//
کد مطلب: 282592
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور