داخلی صفحه قم خبر
 
​امام جمعه قم: خون شهدا به جامعه حیات معنوی بخشید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱
امام جمعه قم در دیدار با خانواده معظم شهدا به مناسبت روز بزرگداشت شهدا گفت: خون شهدا موجب حیات معنوی در جامعه شد، این خونها ضامن بقای اسلام است.
​امام جمعه قم: خون شهدا به جامعه حیات معنوی بخشید
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، آیت الله سعیدی در دیدار با خانواده معظم شهیدان امیر حسین و مجید و شهیدان محمود، احمد و هادی وکیلی ضمن گرامی داشت روز بزرگداشت شهدا افزود: شما خانواده معظم شهدا که فرزندان دلبند خویش را در مکتب امام حسین (ع) تربیت کردید و برای دفاع از اسلام و ارزشها به جبهه های حق علیه باطل فرستادید و در شهادت آنان صبر نمودید و ادامه دهنده راه آنان شدید نزد خداوند اجر عظیمی دارید.
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) تاکید کرد: شهادت بالاترین درجه فضیلت ها است و قرآن و اسلام در سخنان اهل بیت (ع) جایگاه رفیعی برای شهدا قایل است، جایگاهی که موجب غبطه همگان می شود.
وی اضافه کرد : ملت ایران همواره قدردان ایثار، صبر و گذشت شما سرمایه های انقلاب اسلامی است، وجود شما خانواده های معظم ولایت مداری و ایستادگی شما و روحیه ایثار شما ملت استوار باعث پیروزی انقلاب اسلامی و  پیروزی جبهه حق در دوران دفاع مقدس شد.
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: خانواده معظم شهدا فرزندان خویش را فدا کردند تا اسلام زنده بماند این عزیزان الگوهای صبر و ایثار و گذشت هستند .
سردار سید جواد هاشمی افزود: دیدار و تکریم از این عزیزان باعث تقویت روحیه ایثار و خدمت رسانی خالصانه است، این تکریم و تجلیل موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
در پایان این دیدارها از پدر شهیدان وکیلی و مادر شهیدان دلجو تجلیل صورت گرفت.
 

 
کد مطلب: 282602