گلباران قبور مطهر شهدای روستای دهنو
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۶
مراسم گلباران قبور مطهر شهدای روستای دهنو با حضور سرکار خانم دکتر ربیعی نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی، رئیس بنیاد شهرستان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و سایر مسئولین شهرستان بروجن برگزار شد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ مراسم گلباران قبور مطهر شهدای روستای دهنو با حضور سرکار خانم دکتر ربیعی نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی، رئیس بنیاد شهرستان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و سایر مسئولین شهرستان بروجن برگزار شد.

علی رحیمی رئیس بنیاد شهرستان بروجن در حاشیه این مراسم گفت: امروز توطئه‌های متعددی در راستای مسائل فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی طراحی می‌شود و وظیفه ما به عنوان خادمان و شما به عنوان پیشتازان انقلاب اسلامی سنگین‌تر از گذشته است.

رحیمی خاطرنشان کرد: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید همواره با انجام برنامه‌های مناسب فرهنگی، هنری و ارزشی، یاد و خاطره شهدا در جامعه زنده نگه داشته شود.

رئیس بنیاد شهرستان بروجن با اشاره به اینکه امروز همه ما امنیت و آرامش را مرهون خون شهدا، ایثارگران و جانبازان می‌دانیم تصریح کرد: این عزیزان با گذشتن از جانشان در دفاع از ارزش‌های اسلامی امنیت و آرامش را برای ما به دست آوردند که خون شهدا و صبر و بردباری خانواده‌های این عزیزان عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران به وجود آوردند.

گفتنی است در حاشیه این مراسم، نهال‌کاری در گلزار شهدای روستای دهنو و همچنین سرکشی از چند تن از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با حضور امام جمعه فرادنبه، معاونین فرماندار، رئیس بنیاد شهرستان و سایر مسئولین برگزار و به رسم سپاس و یادبود لوح تقدیر تقدیم این عزیزان شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 282725