میزبانی بنیاد در کلاس معارف مدیران به مناسبت روز بزرگداشت شهدا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵
به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید، کلاس معارف مدیران دستگاه‌هایی اجرایی استان به میزبانی بنیاد در دفتر امام‌جمعه شهرکرد برگزار شد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید، کلاس معارف مدیران دستگاه‌هایی اجرایی استان به میزبانی بنیاد در دفتر امام‌جمعه شهرکرد برگزار شد.

حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین نکونام نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه شهرکرد بابیان اینکه هریک از ادارات ما باید خود یک پایگاه فرهنگی باشد افزود: امروز با یک هجمه گسترده دین زدایی مواجه هستیم که وظیفه‌داریم حساسیت نشان دهیم و نگذاریم نگاه ایمانی و فرهنگی در دستگاه‌های ما از بین برود.

نماینده ولی‌فقیه در استان تصریح کرد: اعتکاف یک حرکت زیبای ضروری در جامعه است و یک تقویت‌کننده باور قلبی، اعتقادی و ایمانی به شمار می‌رود.

فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان ضمن تبریک 22 اسفند به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید گفت: در 22 اسفند سال 1358 به‌فرمان امام خمینی (ره) بنیاد شهید و امور ایثارگران باهدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا، تجلیل و ارتقاء سطح امور فرهنگی، اجتماعی و معیشتی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تأسیس شد که بعد از ادغام سه نهاد بنیاد جانبازان، بنیاد شهید و ستاد آزادگان در سال 1383، روز 22 اسفند در تقویم ملی به نام روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید نام‌گذاری شد.

فریبرز نجفی خاطرنشان کرد: بنیاد شهید بیش از 126 عنوان فعالیت را در دستور کار خودش قرار داده که در حوزه‌های فرهنگی، معیشتی، اجتماعی و درمانی شاهد این فعالیت‌ها بودیم.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 282833