عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون شهدا است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز شهدا و ایثارگران کشور است.
به گزارش «ایثار»، همایش پیاده‌روی خانوادگی بمناسبت گرامی داشت سالروز بزرگداشت شهدا با حضور سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و سایر مسئولان استانی با شرکت پرشور مردم شهیدپرور شهرستان ایلام از ورودی آرمگاه بهشت رضا به مقصد مزار شهدا گمنام برگزار شد. 
سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در همایش پیاده‌روی خانوادگی 22 اسفند سالروز بزرگداشت شهدا و تأسیس بنیاد شهید به‌فرمان امام (ره) اظهار داشت: 39 سال پیش در چنین روزی امام برای خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران فرمان تاسیس بنیاد را صادر کرد.
وی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت کمتر از اصل شهادت نیست و حضور خانواده‌های شهدا، ایثارگران و خانواد‌ه‌های دیگر در این همایش پیاده‌روی موجب زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا است.
رستمیان امنیت کشور را مدیون شهدا و خانواده آن‌ها دانست و اضافه کرد: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز شهدا و ایثارگران کشور است.
مدیرکل بنیاد ایلام با اشاره به اينکه قرآن کريم پاداش شهدا را غیر قابل تصور می‌داند، تصریح کرد: جای شهدای امت پيامبر اسلام (ص) فردوس اعلا است که تنها مخصوص شهدا و صديقين است.
گفتنی است در این مراسم علاوه بر همایش پیاده‌روی پرچم عزیز کشورمان به اهتزاز درآمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 282919