دانش آموزان ادامه دهنده راه شهدا هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد کرمان با اشاره به این موضوع که دانش آموزان به عنوان نسل آینده انقلاب و این کشور، باید ادامه دهنده راه شهدا باشند، گفت: امروز جبهه دشمن تغییر کرده و آنها از طریق جنگ نرم به جنگ با ملت ایران آمده‌اند.
دانش آموزان ادامه دهنده راه شهدا هستند
 
به گزارش «ایثار»، مراسم ویژه بزرگداشت 22 اسفند امروز با حضور بیش از هزار دانش‌آموز و معلم مدارس شاهد در محل گلزار شهدای کرمان برگزار شد.
احمدعلی آزادوار در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ادای احترام به مقام شهیدان، اظهار کرد: همه ما مدیون خون شهدا هستیم. شهدا با نثار جان خود از اسلام و کشور پاسداری کردند و امروز، امنیت و آسایش خود را مرهون خون این عزیزان می دانیم.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد کرمان با اشاره به این موضوع که دانش آموزان به عنوان نسل آینده انقلاب و این کشور، باید ادامه دهنده راه شهدا باشند، گفت: امروز جبهه دشمن تغییر کرده و آنها از طریق جنگ نرم به جنگ با ملت ایران آمده‌اند.
وی تصریح کرد: دانش‌آموزان و جوانان باید بدانند جنگیدن در این جبهه به مراتب سخت‌تر از جنگیدن در جبهه جنگ است و دانش‌آموزان در این نوع مبارزه باید با بصیرت و معنویت به مصاف با دشمن بروند.
در ادامه حاضران در مراسم با اهدای شاخه گل و قرائت فاتحه به مقام شهیدان ادای احترام کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 282922