خدمت به ایثارگران یک رسالت دینی و انقلابی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۳
مدیر کل بنیاد چهار محال و بختیاری با بیان اینکه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران یک رسالت دینی و انقلابی است، گفت: خانواده‌های ایثارگران حق بزرگی بر گردن انقلاب اسلامی دارند.
خدمت به ایثارگران یک رسالت دینی و انقلابی است
 
به گزارش «ایثار»، به مناسبت روز بزرگداشت شهدا از کارکنان و بازنشستگان بنیاد استان با حضور مدیرکل بنیاد استان، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، مشاور استاندار در امور ایثارگران، خانواده‌های کارکنان و بازنشستگان و سایر مسئولین در سالن موسسه فرهنگی ورزشی ایثار تجلیل شد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در ابتدای مراسم گفت: لطف خدا شامل حال کسانی است که از طرف خداوند مأمور شده‌اند تا در خدمت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باشند.
مدیر کل بنیاد چهار محال و بختیاری با بیان اینکه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران یک رسالت دینی و انقلابی است، گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن انقلاب اسلامی دارند، بنابراین خدمت به آن‌ها توسط مردم و مسئولان از جمله وظایف مهم اسلامی است که باید همواره مدنظر همگان قرار گیرد.
وی بیان کرد: تحمل غم از دست دادن عزیزان کار راحتی نیست ولی در خصوص همسران و مادران شهدا شاهد بودیم که با استقامت و بردباری این جدایی را تحمل کردند.
گفتنی است، در پایان این مراسم از کارکنان و 8 بازنشسته سال 97 بنیاد تجلیل و قدردانی شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 282928