داخلی صفحه بوشهر خبر
 
استقرار میز خدمت بنیاد بوشهر در مصلی نماز جمعه
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲
میز خدمت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر به مناسبت روز بزرگداشت شهدا با حضور مدیرکل و معاونین بنیاد در مصلی نماز جمعه استقرار یافت.
استقرار میز خدمت بنیاد بوشهر در مصلی نماز جمعه
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت الاسلام ابراهیم تشکری با اعلام خبر فوق گفت: استقرار میز خدمت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران بوشهر در نماز جمعه از برنامه‌هایی است که در راستای تکریم خانوداه‌های معظم شهدا و ایثارگران و به مناسبت 22 اسفند سالروز تأسیس بنیاد شهید و روز بزرگداشت شهدا انجام شد.
وی افزود: در راستای اجرای مصوبات بخشنامه ریاست جمهوری در خصوص استقرار میز خدمت در نهادهای عمومی و تاکید حجت الاسلام شهیدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بر برپایی میز خدمت در سال جاری در بنیاد بوشهر میز خدمت با حضور کارشناسان آموزش دیده و مسلط به فرآیندها و قوانین در مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد آغاز به کار کرد و اهدافی نظیر سرعت در پاسخگویی، تکریم ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی و جلوگیری از سرگردانی مراجعان مدنظر قرار گرفته است.
مدیرکل بنیاد بوشهر همچنین با تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حاضر در نمازجمعه دیدار و مشکلات آنان را مورد بررسی و رسیدگی قرار داد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 283332
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...