داخلی صفحه بوشهر خبر
 
دیدار رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با خانواده شهید «اسماعیل شبل حکما بوشهری نژاد»
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۹
روز گذشته معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر به دیدار خانواده معظم شهید والامقام «اسماعیل شبل حکما بوشهری نژاد» رفتند.
دیدار رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با خانواده شهید «اسماعیل شبل حکما بوشهری نژاد»
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، علی‌اکبر صالحی در این دیدار طی سخنانی بیان داشت: ثبات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون ایثارگری و شهادت‌طلبی کسانی است که با بهره‌گیری از فرهنگ غنی ایثار و شهادت درراه مکتب و میهن خود ایثار کرده و به درجه رفیع شهادت نائل‌آمده‌اند.
معاون رئیس‌جمهور با اشاره به رشادت‌های شهدا افزود: شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند و همه باید ادامه‌دهنده راه شهدا و دستاوردهای انقلاب اسلامی باشیم.
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: بی‌تردید روحیه ایثار، شهادت، ایستادگی و صبر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی ایران در حفظ استقلال و آزادی به شمار می‌رود.
حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری نیز تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم تا درراه انجام وظایف خود در مسیر شهدا گام برداریم، همان‌طور که در این سال‌ها نیز مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آن‌ها بوده و هستند.
مدیرکل بنیاد بوشهر اظهار داشت: خانواده معزز شهدا نماد صلابت، استواری و مقاومت هستند و باید از آنان الگو گرفت.
وی خاطرنشان کرد: اگر امروز ایران مقتدرانه در دنیا به‌پیش می‌رود به برکت خون پاک شهدا و ایثارگری ایثارگرانی است که از همه هستی خود درراه مهین اسلامی گذشتند.


انتهای پیام/
کد مطلب: 283366
 


 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...