​آیین معنوی«نوروزی با شهیدان»برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۸
آیین معنوی«نوروزی با شهیدان» با حضور مسئولین و دانش آموزان و با هدف تجدید میثاق با آرمانهای شهدا و بیعت برای سال آتی برگزار شد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛  مراسم نوروزي با شهيدان امروز با حضور مسئولين استانی و شهرستانی، معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد استان، رئیس بنیاد شهرستان شهرکرد، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و دانش آموزان درمحل سالن ورزشي هلال احمر استان برگزار گرديد.
 در اين مراسم حجه الاسلام و المسلمين سلامي از اساتید حوزه علمیه قم ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت:  آرامشي كه در كشور حاكم است مديون خون شهدا و ايستادگي آن ها در مقابل دشمنان است.
 در پایان با حضور مسئولین در گلزار مطهر شهدای شهرکرد ضمن اهداي گل به مقام شامخ شهدا با آرمانهای این عزیزان تجدید میثاق شد.
فریدون ظفری سرموری معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد در حاشیه این مراسم گفت: این بنیاد یا مشارکت آموزش و پرورش در پایان هر سال برنامه نوروزی با شهیدان با حضور دانش آموزان در محل گلزار مطهر شهدا برگزرای می نمایدکه در این مراسم معنوی به صورت ویژه با اهداء سبزه به مزار مطهر شهدا با آرمانهای شهدا تجدید میثاق و برای سال آتی بیعت می گردد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 283371