داخلی صفحه بوشهر خبر
 
شهدا شناسنامه انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۱
امام‌جمعه بوشهر بابیان اینکه شهدا شناسنامه انقلاب اسلامی محسوب می‌شوند گفت: تکریم و تحقق مطالبات خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان باید موردتوجه قرار بگیرید.
شهدا شناسنامه انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از تسنیم؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در آیین روز شهدا در بهشت صادق بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام اظهار داشت: آن چیزی که به انسان دارایی و ارزش می‌دهد در مسیر الهی حرکت و خدمت کردن است.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر کارهای خیر را خدمت الهی و آسمانی دانست و تصریح کرد: بزرگ‌ترین هدیه الهی انسان به خداوند متعال جان دادن درراه ایزد منان است که شهدا در این گروه قرار دارند.
امام‌جمعه بوشهر بابیان اینکه خانواده معظم شهدا بزرگ‌ترین دارایی صاحب هستند گفت: بزرگ‌ترین دارایی هر خانواده فرزندان محسوب می‌شوند که اهداء جان آنان درراه خدا بزرگ‌ترین دارایی خدایی محسوب می‌شود.
آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه شهدا دارای شخصیت آسمانی هستند خاطرنشان کرد: این دارایی در جهان ماندگار و جاوید و دارای ارزش فراوانی است.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر خانواده معظم شهدا را عزیز و عزت‌مدار دانست و تأکید کرد: کشوری که دارای شهید باشد اقتدار دارد.
امام‌جمعه بوشهر بابیان اینکه شهید چیزی از دست می‌دهد و صاحب دارایی الهی می‌شود افزود: شهدا شناسنامه انقلاب اسلامی محسوب می‌شوند و در این راستا تکریم و تحقق مطالبات خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان باید موردتوجه قرار بگیرید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 283424
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...