داخلی صفحه تهران خبر
 
نمایشگاه حدیث عزت و اقتدار شهدای ارتش افتتاح شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۷
نمایشگاه حدیث عزت و اقتدار شهدای ارتش ویژه کاروان های راهیان نور افتتاح شد.
نمایشگاه حدیث عزت و اقتدار شهدای ارتش افتتاح شد
 
به گزارش «ایثار تهران» به نقل از تسنیم، مراسم افتتاح نمایشگاه حدیث عزت و اقتدار  شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران، بعد ظهر  شنبه 25 اسفند 97  طی مراسمی با حضور خانواده معظم شهدا، امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش و جمعی از فرماندهان و مسئولین نمایشگاه آجا در ایستگاه آب تیمور واقع در 15 کیلومتری اهواز افتتاح شد.
در این برنامه امیر دریادار سیاری در سخنانی گفت که همه دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی در دفاع مقدس این ملت سربلند معنای واقعی کلمه ما پیروزیم را به عینه دیدند.
وی افزود: در حالی می گفتیم ما پیروزیم که شرق و غرب برای نابودی این انقلاب رژیم بعث عراق را از همه لحاظ پشتیبانی می کردند و با تمام توان پای کار بودند اما امام امت با کلامش که منشعب از کلام الهی بود به ما فرمودند شما پیروزید و ما در جنگ این مفهوم را درک کردیم.
معاون هماهنگ‌کننده ارتش اظهار کرد: ما در  یادمان های مختلف و در ایام سفرهای راهیان نور آماده ایم تا گوشه ای از این کلام را برای آشنایی نسل جوان به نمایش بگذاریم. 
در پایان این مراسم تعدادی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران مورد تجلیل قرار گرفتند.
برپایه این خبر، در این نمایشگاه که با حضور تمامی نیروهای سه گانه ارتش و قرارگاه پدافند هوایی دایر شده است با برنامه های فرهنگی و رزمی و  ارائه تجهیزات مختلف آماده پذیرایی از زائران راهیان نور است.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 283472