داخلی صفحه بوشهر خبر
 
برگزاری یادواره سرداران و شهدای بخش ساحلی دلوار
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: عزت و اقتدار ما با ایستادگی مقابل ظلم و دشمنان تداوم می‌یابد.
برگزاری یادواره سرداران و شهدای بخش ساحلی دلوار
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، فرمانده نیروی دریایی سپاه در این یادواره گفت: یاد همه شهدای راه امنیت جمهوری اسلامی ایران گرامی باد. مردم دلوار دارای پیشینه درخشان مبارزاتی درراه استقلال ایران هستند. افتخار بخش دلوار و من به‌عنوان سرباز جمهوری اسلامی انتساب به سردار رشید این دیار سرافراز شهید رئیس‌علی دلواری است. امروز هر دلواری و بوشهری و ما مفتخریم که شهید محمد احمدی جوان را در این دیار مبارز پرور داریم.
سردار علیرضا تنگسیری افزود: همه افتخارات امروز نظام جمهوری اسلامی مرهون شهداست. زمانی که در جنگ تحمیلی دنیا علیه ما بود و ما دست‌خالی، مردمی مظلوم بودیم که از انقلابی نوپا دفاع می‌کردیم. ایمان ما قوی‌تر شد و در مقابل دشمنان مردانه ایستادیم. در جنگ تحمیلی در تحریم اقتصادی کامل مقاومت کردیم. ما ماندیم و دشمنان ما رفتند. ما به اتکای خدا ایستادگی کردیم.
وی گفت: استحکام نظام جمهوری اسلامی به دعای خیر شهداست. تنگناهای بسیاری را با یاد شهدا گذرانده‌ایم. اگر امروز دشمن مقابل ما زبون است به علت ایثار شهدا و توکل به خدای قادر متعال است.
سردار تنگسیری افزود: مردم بوشهر مردمی مقاوم با پیشینه درخشان مبارزه با استعمار و استکبار هستند. مسیر انقلاب اسلامی را باید بااقتدار پیمود که ما پیروز هستیم. ما با عنایت شهدا و اتکای به خدا از سد همه مشکلات اقتصادی بااقتدار عبور می‌کنیم.
وی گفت: ما باید گام‌به‌گام با رهبری در مسیر انقلاب اسلامی باصلابت قدم برداریم. عزت ما در سایه ایستادگی مقابل ظلم و اقتدار مقابل دشمنانمان تداوم می‌یابد.
 سردار تنگسیری افزود: افتخار همیشگی من انتساب به خطه ولایت مدار دلوار است. خوشحالم که هنوز در مسیر انقلاب اسلامی پایدار و مقاومید. خوشحالم که هنوز روحیه جهاد و مبارزه در این خطه‌ای که با جسم و جان به آن تعلق دارم زنده و پویاست.
انتهای پیام/
کد مطلب: 283502