داخلی صفحه بوشهر خبر
 
برگزاری همایش پدران آسمانی و مراسم تحویل سال نو در گلزار شهدای بوشهر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵
به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) همایش پدران آسمانی و همچنین مراسم تحویل سال نو چهارشنبه 29 اسفند 97 در گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر برگزار می‌شود.
برگزاری همایش پدران آسمانی و مراسم تحویل سال نو در گلزار شهدای بوشهر
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، اصغر جمع‌آوری با اعلام خبر فوق گفت: شهدا پرچم‌داران اخلاق، نمونه گذشت و سلحشوری و دوری از هواهای نفسانی بوده و پدران شهدا توانستند فرزندان عزیز و سلحشوری را تحویل اجتماع دهند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد بوشهر بابیان اینکه پدران شهدا نمونه رزق متعالی هستند، افزود: از طرفی آن‌ها نمونه حیات معنوی، صداقت وزندگی جاوید هستند که پرچم‌دار توحید شدند و به ولایت و بصیرت دینی حرمت گذاشتند.
وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های ترویجی بنیاد بوشهر در راستای فرهنگ ایثار و شهادت، تصریح کرد: برپایی همایش پدران آسمانی ارج نهادن به مقام والای شهدا و گام برداشتن در نهادینه کردن این فرهنگ والا در جامعه است.
جمع‌آوری همچنین با اشاره به مراسم تحویل سال نو، خاطرنشان کرد: از نخستین سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مردم شهیدپرور بوشهر مراسم تحویل سال نو را در کنار شهدا می‌گذرانند.
وی ادامه داد: امسال هم این مراسم با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولین استانی و عموم مردم در گلزارهای مطهر شهدای استان بوشهر برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد بوشهر تأکید کرد: در این همایش فرهنگی و اجتماعی، خانواده‌های معظم شهدا با برپایی سفره‌های هفت‌سین بر مزار شهیدشان و حضور مردم در کنار آن‌ها صحنه‌های ماندگاری را به تصویر می‌کشند.
وی در پایان اعلام داشت: همایش پدران آسمانی و مراسم تحویل سال نو چهارشنبه‌شب 29 اسفند 97 برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 283653