داخلی صفحه یزد خبر
 
یزد آماده میزبانی از میهمانان نوروزی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲
نشست شورای استانی ایثار یزد با هدف استقبال از مسافران و میهمانان نوروزی دارالعباده برگزار شد.
یزد آماده میزبانی از میهمانان نوروزی
 
به گزارش «ایثار یزد» نشست شورای استانی ایثار یزد با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان برگزار شد و در خصوص برنامه‌های آینده به‌ویژه اسکان مسافران نوروزی بحث و تبادل‌نظر شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد با تاکید بر لزوم برنامه ریزی مطلوب برای استقبال از میهمانان نوروزی به ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران گفت: همه باید نهایت همت خود را انجام دهیم تا با استفاده از امکانات موجود، بازدیدکنندگان از دارالعباده یزد اوقات خوشی را سپری کنند.
احمد ابراهیمی تصریح کرد: فراهم کردن شرایط لازم برای استقرار خانواده های شاهد و ایثارگر به ویژه جانبازان گرانقدر باید مورد توجه قرار گیرد.
در ابتدای جلسه کلانتری مدیر استانی موسسه با ارائه گزارشی از اقدامات انجام‌شده در سال ۱۳۹۷ از روند رو به رشد فعالیت‌ها در سال جاری خبر داد.
وی با اعلام آمادگی برای استقبال از مسافران نوروزی گفت: با اجرای تمهیدات لازم و هماهنگی با بهره‌بردار خانه مسافر یزد، پذیرایی از میهمانان نوروزی از نیمه اسفندماه آغازشده که با توجه به وضعیت جغرافیایی یزد و آب‌وهوای این ایام، درخواست‌های بسیاری رسیده است.
مدیر استانی ایثار یزد خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را مایه مباهات مجموعه خود دانست و افزود: ایثار یزد تمام تلاش خود را برای خدمت به خانواده‌های ایثارگران در ایام نوروز به کار خواهد بست.
کد مطلب: 283683