​دیدار نوروزی مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با جانبازان مشهد مقدس
تاریخ انتشار : شنبه ۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، در نخستین ساعات آغازین نوروز سال 1398 با حضور در دو مرکز توانبخشی و باز توانی جانبازان امام خمینی (ره) ، با جانبازان بستری در این مراکز دیدار و فرا رسیدن سال نو را به آنان تبریک گفت.
​دیدار نوروزی مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با جانبازان مشهد مقدس
 
به گزارش «ایثار» حجت‌الاسلام حسین معصومی در جریان دیدار خود با جانبازان قطع نخایی مرکز توانبخشی امام خمینی(ره) و جانبازان در مرکز اعصاب و روان مشهد مقدس، در فضایی صمیمی به گفت‌وگو و احوالپرسی با این اسوه های صبر و مقاومت پرداخت و برای همه آنان در سایه ائمه معصومین(ع) به ویژه حضرت علی (ع) سال خوبی را آرزو کرد.
در این دیدار که غلامپور معاون بهداشت و درمان و طوریان رئیس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد خراسان رضوی نیز حضور داشتند، مدیرکل بنیاد استان ضمن تجلیل از مقام ارزشمند جانبازان قطع نخاعی و اعصاب و روان بستری در این مراکز و قدردانی به پاس رشادت‌های این غیورمردان، به گفت‌وگوی صمیمانه با آنان پرداخت و گفت: مردم و نظام ما همواره قدردان کسانی هستند که برای آسایش و آرامش کشور از جان خود گذشتند و سختی‌های ایثارگری و جانبازی را به جان خریدند. 
وی خطاب به جانبازان اظهار داشت: شما همواره برای ما مایه افتخار بوده‌اید و به ما درس فداکاری، استقامت و صبر داده‌اید.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی همچنین با خانواده جانباز متوفی قاسم رضایی در مشهد مقدس دیدار کرد.
گفتنی است، در مرکز توانبخشی جانبازان امام خمینی(ره) روزانه به یکصد نفر از جانبازان قطع نخایی خدمات درمانی ارائه می شود و 35 نفر از جانبازان اعصاب و روان در مرکز باز توانی امام خمینی(ره) بستری هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 283744
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...