شهدا چراغ راه سعادتمندی ما هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷
مدیر کل بنیاد استان قزوین با بیان اینکه شهدا چراغ راه سعادتمندی جامعه هستند، اظهار داشت: شهیدان همانند چراغ‌های روشنی هستند که همه‌ افراد جامعه می‌توانند با حرکت کردن در مسیر آنها و تأسی از سیره و منش این عزیزان، در دنیا و آخرت به سعادت دست یابند.
شهدا چراغ راه سعادتمندی ما هستند
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با فرا رسیدن ایام نوروز، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با خانواده‌های شهیدان «حمید و علی محمدرضایی»، «کاظم و علی‌رضا شهبازی» و شهید «احمد عبداللهی» دیدار کرد.
وی در این دیدارها با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر یکی از برنامه‌های مستمر بنیاد شهید و امور ایثارگران است، گفت: کارکنان و مسئولان بنیاد طی این دیدارها، به بررسی مشکلات این عزیزان می‌پردازند و خدمات مختلفی را به این قشر معظم جامعه ارایه می‌دهند. ایام نوروز بهترین بهانه، برای دیدار کارکنان بنیاد با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است.
مدیر کل بنیاد استان قزوین با بیان اینکه شهدا چراغ راه سعادتمندی جامعه هستند، اظهار داشت: شهیدان همانند چراغ‌های روشنی هستند که همه‌ افراد جامعه می‌توانند با حرکت کردن در مسیر آنها و تاسی از سیره و منش این عزیزان، در دنیا و آخرت به سعادت دست یابند.
وی افزود: شهدا با نثار جان خود، دین‌شان را به اسلام ادا کردند و امروز وظیفه ما است که با حرکت کردن در مسیر اهداف و آرمان‌های انقلاب، دین‌مان را ادا کنیم.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 283803
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...