والدین شهدا چهره‌های ماندگار تاریخ بشری هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲
مدیر کل بنیاد مازندران تصریح کرد: والدین عزیز شهدا و ایثارگران چهره های ماندگار تاریخ بشری هستند و تکریم از آنان وظیفه همگان است.
والدین شهدا چهره‌های ماندگار تاریخ بشری هستند
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی روز دوشنبه پنجم فروردین ماه پس از دیدار با خانواده های معظم شهیدان، اظهار داشت: والدین عزیز شهدا و ایثارگران چهره های ماندگار تاریخ بشری هستند و تکریم از آنان وظیفه همگان است.
وی با بیان اینکه بالغ بر ۶۰۰ دیدار در قالب طرح سپاس از ایثارگران استان در ایام نوروز پیش بینی شده است، گفت: این دیدار ها با هدف سپاسگزاری، تجلیل و تکریم و بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات جامعه هدف در 22 شهرستان از نخستین روز سال جدید در گروه های مختلف‌ در سطح استان آغار شده است و تا پایان تعطیلات ادامه دارد.
مدیر کل بنیاد مازندران تصریح کرد: در این طرح از تمامی خانواده های معزز سه شهید، دو شهید و جانبازان عزیز 70 درصد دیدار صورت می گیرد.
مظلومی با بیان اینکه سال جدید را با دیدار از ایثارگران آغاز کردیم، اظهار داشت: والدین بزرگوار شهدا مایه افتخار ما هستند و با استمداد از شهدا و دعای خیر پدران و مادران شهدا و بهره گیری از رهنمودها و توصیه های این اسوه های ایثار، انگیزه خدمت رسانی را در خود تقویت کنیم.
انتهای پيام/
کد مطلب: 283804
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...