روحیه و ایمان همسران مکرم شهدا قابل توصیف است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر اظهار داشت: در سایه تربیت صحیح همسران مکرم شهدا و همسران جانبازان متوفی، بسیاری از فرزندانشان در سطوح مدیریتی مختلف در حال ارائه خدمت به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر گفت: روحیه و ایمان همسران مکرم شهدا و جانبازان متوفی قابل توصیف است.
وی با تأکید بر نقش ویژه همسران شهدا در تربیت و بزرگ کردن فرزندانشان اظهار داشت: با عنایات خداوند متعال و در سایه تربیت صحیح این اسطوره‌های صبر و پایداری، اکثر فرزندان شهدا در سطوح مدیریتی و مشاغل حساس در حال ارائه خدمت به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
ابراهیمی خاطرنشان کرد: همسران شهدا بار مسئولیت سنگینی را که بر عهده داشتند به بهترین نحو ممکن انجام دادند که قابل‌تقدیر است.
گفتنی است، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر چهارشنبه 7 فروردین‌ماه سال ۱۳۹۸ به‌اتفاق مددکار این شهرستان با همسر مکرم شهیدان «بایرام قلندری»، «حسن عشقی»، «غلام عباس معصوم زاده» و همسران جانبازان متوفی محبوب محمودی، ایوب تقی زاده و غلامعلی شیخ‌زاده دیدار و سال نو را به آنان تبریک و تهنیت گفت.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، دیدار، همسران شهد، همسران جانبازان متوفی، شهرستان اهر
کد مطلب: 284002
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور