امام جمعه تبریز درگذشت ابوالشهیدین قاری راثی را تسلیت گفت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۳
حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی در پیامی درگذشت پدر شهیدان «قاری راثی» را تسلیت گفت و با حضور در مراسم تشییع، نماز میت آن‌مرحوم را اقامه کرد.
 
به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز، با صدور پیامی مشترک با استاندار آذربایجان‌شرقی، درگذشت پدر گرانقدر شهیدان قاری راثی را تسلیت گفت.
در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و اناالیه راجعون
خبر درگذشت ابو‌الشهیدین حاج ایوب قاری راثی پدر گرانقدر شهیدان معظم محمدعلی و محمدحسین سبب تأثر و تألم فراوان گردید.
این اُسوه‌های صبر و مقاومت و مرد سینه ‌سوخته و دریادل ، برای پاسداری از آرمان‌های اسلام و انقلاب ، فرزندانی رشید و دلاور را تقدیم ایران عزیز کرد و تصویری ماندگار از شکوه ایثار و مقاومت را برای آیندگان و پویندگان این مسیر نورانی به یادگار گذاشت و حال پس ازسال‌ها فراق، به دو فرزند شهیدش پیوست .
اینجانبان این ضایعه را به مردم غیرتمند استان، خانواده‌های معزّز ایثارگران به‌ویژه به خانواده محترم شهیدان قاری راثی صمیمانه تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوند متعال برای آن پدرفداکار علّو درجات و رحمت واسعه الهی آرزومندیم.
سیدمحمدعلی آل‌هاشم/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز
محمدرضا پورمحمدی / استاندارآذربایجان شرقی

گفتنی است مراسم تشییع ابوالشهیدین قاری راثی صبح امروز در وادی رحمت تبریز برگزار شد و نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با حضور در این مراسم، نماز میت آن‌مرحوم را اقامه کرد.
کد خبر: 487433 | تاریخ مخابره :۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۲:۴۳ | سرویس: استان‌ها 
کد مطلب: 284508