داخلی صفحه بوشهر خبر
 
کارکنان بنیاد بوشهر تجلیل شدند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴
به مناسبت آغاز سال نو طی مراسمی کارکنان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر تجلیل شدند.
کارکنان بنیاد بوشهر تجلیل شدند
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این مراسم گفت: افتخارات امروز را مدیون خون شهدا و رشادت‌های ایثارگران هستیم و نام و یادشان را همواره زنده نگه می‌داریم.
وی بابیان اینکه شهدا و بازماندگان شهید افضل و از بهترین بندگان خدا هستند، افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز از برترین نهادهاست به همین دلیل کارمندانی که در این دستگاه فعالیت می‌کنند باید جزو بهترین کارکنان نظام باشند.
مدیرکل بنیاد بوشهر تصریح کرد: کارکنان بنیاد باید در خدمات‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران همراه با حفظ منزلت و شأن آن‌ها تلاش کنند.
وی خاطرنشان کرد: نخستین ویژگی اخلاقی کارکنان بنیاد باید تکریم ایثارگران باشد چراکه جایگاه این عزیزان و خانواده‌های آنان که زندگی سراسر فداکاری و گذشت دارند، متفاوت است.
حجت‌الاسلام تشکری تأکید کرد: رسیدگی به مشکلات ایثارگران مستلزم ریشه‌یابی و شناخت مشکل است، که کارکنان بنیاد باید تعاملات خود را با جامعه شاهد و ایثارگر ارتقا دهند تا بهتر بتوانند خدمات مطلوب‌تری ارائه دهند.
گفتنی است در پایان این مراسم به مناسبت آغاز سال نو از کارکنان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر تجلیل شد.انتهای پیام/
کد مطلب: 284586