داخلی صفحه بوشهر خبر
 
نشست شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۰
نشست شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با حضور مدیرکل، معاونین و روسای بنیاد شهرستان‌های تابعه در محل سالن اجتماعات بنیاد برگزار شد.
نشست شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این نشست امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون جان‌فشانی شهدا و ایثارگران سرافراز میهن دانست و گفت: در نظام اسلامی وقتی حاکمیت بر پایه تحقق اسلام و ارزش‌های معنوی هست جایگاه نظام در دنیا مترقی است و می‌بایست شکرگزار این وضعیت بود.
وی با اشاره به اهمیت بالای خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، اضافه کرد: خدمت به خانواده شهدا علاوه بر این‌که یک وظیفه است، یک فرصت نیز محسوب می‌شود که باید به‌خوبی از این فرصت‌ها استفاده کنیم.
مدیرکل بنیاد بوشهر افزود: یکی از راه‌های رفع مشکل جامعه ایثارگری دیدار و تکریم از این عزیزان است چراکه در این دیدارها عمده‌ترین مسائل آنان موردبررسی و پیگیری قرار می‌گیرد.
وی خاطرنشان کرد: باید تمامی تلاش و جدیت مسئولان بر این باشد تا زمینه رفع تمامی مشکلات ایثارگران و خانواده‌های شهدای والامقام برطرف شده و بتوانند بدون دغدغه مشکلات در عرصه‌های مختلف معنوی فعالیت کنند.
تشکری در ادامه خواستار تلاش بیشتر اعضای شورا در راستای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به جامعه هدف شد و در این زمینه اهدافی هم چون ارتقاء و بالا بردن سطح خدمات‌دهی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، تکریم ارباب‌رجوع و ترویج و اشاعه فرهنگ غنی ایثار و شهادت را متذکر شد.
گفتنی است در ادامه سایر اعضای شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر برخی از مشکلات فراروی جامعه هدف را بررسی و نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص نحوه خدمت‌رسانی بهتر به جامعه عزیز ایثارگری ارائه کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 284699