برپایی ​کارگاه نقاشی و خوشنویسی هنرمندان شاهد و ایثارگر در بنیاد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۷
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر اعلام کرد: به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و بزرگداشت روز جانباز، کارگاه نقاشی و خوشنویسی با حضور هنرمندان شاهد و ایثارگر در بنیاد دایر شد.
برپایی ​کارگاه نقاشی و خوشنویسی هنرمندان شاهد و ایثارگر در بنیاد
 
به گزارش «ایثار»، عادل مهری با اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و گرامیداشت روز جانباز، انجمن‌های هنری نخبگان شاهد و ایثارگر با حضور 6 نفر از هنرمندان جانباز با محوریت جانباز و میلاد حضرت عباس (ع) در دو رشته نقاشی و خوشنویسی در راهرو طبقه همکف ساختمان مرکزی بنیاد کارگاهی برگزار کرده‌اند.
وی افزود: در رشته خوشنویسی هنرمندان جانباز، علی تن در زمینه (نقاشی – خط)، غلامرضا راهپیما در زمینه (خط ثلث و ریحان) و علیرضا نوروزی در زمینه (خط نستعلیق) و در رشته نقاشی ناصر تقی زاده، اسماعیل حاجی و رحمان آسترکی به‌صورت زنده و حضوری آثار خود را به بازدیدکنندگان ارائه دادند.
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر با اشاره به برگزاری این کارگاه از ساعت 10 صبح الی 15 روز چهارشنبه 21 فروردین‌ماه خاطرنشان کرد: امیدواریم این کارگاه با توجه به برگزاری در ساختمان مرکزی بنیاد، مورد استقبال معاونان، مدیران و خانواده‌های شاهد و ایثارگر قرارگرفته باشد.
مهری در پایان گفت: این کارگاه مقدمه برگزاری نمایشگاه بزرگی از آثار هنرهای تجسمی و صنایع‌دستی طی 15 روز آینده خواهد بود و انجمن‌های تجسمی و صنایع‌دستی شاهد و ایثارگر بنا دارند که هزینه فروش آثار موجود در این نمایشگاه را به هم وطنان سیل‌زده‌ کشور اختصاص دهند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 284789