داخلی صفحه بوشهر خبر
 
دیدار استاندار بوشهر با جانباز «عبدالله یونسی»
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۰
به مناسبت میلاد حضرت عباس (ع) و روز جانباز استاندار بوشهر با جانباز 70 درصد «عبدالله یونسی» دیدار کرد.
دیدار استاندار بوشهر با جانباز «عبدالله یونسی»
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، عبدالکریم گراوند در این دیدار ضمن قدردانی از ایثار و فداکاری این جانباز عزیز گفت: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.
وی تصریح کرد: ثبات امنیت، آزادگی و عظمت امروز کشور مرهون فداکاری و جان‌فشانی‌های همه ایثارگران و خانواده آن‌هاست و ملت ایران به‌خوبی به عظمت کار آن بزرگواران آگاهی دارند.
استاندار بوشهر ضمن ادای احترام و تکریم خانواده‌های ایثارگر از ایثار و جان‌فشانی شهدا و جانبازان به‌عنوان رمز اعتلای ارزش‌های عقیدتی و اسلامی تجلیل کرد.
در ادامه حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری با تأکید بر این‌که جانبازان در هر پیشرفت و اتفاق خوبی که در کشور رخ می‌دهد، نقش و سهم بسیار برجسته‌ای دارند، بیان کرد: جوانان مؤمن و متعهد با الگو گرفتن از یادگاران دوران دفاع مقدس جهت اعتلای ایران اسلامی باهمت و تلاش مضاعف خود توانسته‌اند ضمن جبران خرابی‌های دوران جنگ تحمیلی، کشور را در عرصه‌های علمی و فن‌آوری در جایگاه ممتاز جهانی قرار دهند.
مدیرکل بنیاد بوشهر با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خاطرنشان کرد: باید روحیه ایثار و شهادت حفظ شود و الگو قرار گیرد و ادامه راه شهدا مورد تأکید باشد چراکه این راه در مسیر قرآن و اسلام و پیامبر اسلام (ص) است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 284846