پیام تبریک مدیرکل بنیاد استان به مناسبت روز جانباز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مناسبت فرارسیدن ولادت امام حسین (ع) روز پاسدار و ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) روز جانباز پیام تبریک صادر کرد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مناسبت فرارسیدن ولادت امام حسین (ع) روز پاسدار و ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) روز جانباز پیام تبریک صادر کرد.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه‌تعالی
بیست و بیست و یکم فروردین‌ماه مصادف با سوم شعبان ولادت امام حسین (ع) روز پاسدار و چهارم شعبان ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) علمدار کربلا اسوه پایداری ولایت روز جانباز را گرامی می‌داریم.
حضرت ابوالفضل عباس (ع) علمدار کربلا در سخت‌ترین شرایط با بصیرت، مولا و امام خود را تنها نگذاشت تا اینکه به مقام جانبازی و قرب الی الله نائل گشت.
ما این‌چنین صحنه‌هایی را در دوران هشت سال دفاع مقدس از شهدا، جانبازان و جوانان سرزمینمان دیده‌ایم و به چنین مردان ولایتمدار و بصیری افتخار می‌کنیم.
به‌پاس قدر نهادن به مقام ارجمند جانبازان، این روز شکوهمند را به‌تمامی ایثارگران به‌ویژه جانبازان استان چهارمحال و بختیاری تهنیت و تبریک عرض می‌نمایم.
دوام و بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی را در سایه ولایت‌فقیه و تداوم راه این ایثارگران و دانش‌آموختگان راستین مکتب انسان‌سازی از خداوند عالم مسألت دارم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 284876