بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر در پی اقدام خصمانه دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۰
تشکل‌های شاهد و ایثارگر در پی قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی توسط رژیم جنایتکار آمریکا بیانیه‌ای صادر کردند.
بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر در پی اقدام خصمانه دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران
 
به گزارش «ایثار»، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی
تشکل‌های شاهد و ایثارگر در واکنش به تحریم و قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی توسط آمریکای جنایتکار را محکوم و انزجار خود را از این اقدام غیرقانونی و خطرناک رژیم آمریکا که نشانگر عمق کینه و دشمنی با انقلاب اسلامی و مردم انقلابی ایران است را اعلام می‌دارد و این امر را نقض آشکار قواعد و منشور بین‌المللی می‌داند.
برخلاف آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی و ایادی آن‌ها در منطقه که همواره حامی گروه‌های تروریستی در خاورمیانه بوده‌اند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران پیوسته در مقابله با تروریزم بوده و با وحدت و همدلی همواره توطئه‌های مختلف دشمنان را خنثی نموده و نقش این نیروهای فداکار همواره موردتقدیر بوده است.  این بار هم به توفیق الهی و به مدد عنایات ائمه اطهار (ع)، توجه حضرت ولی‌عصر (عج) و تحت فرماندهی معظم کل قوا و همکاری مردم عزیز کشور این ترفند را خنثی و دشمنان را ناکام می‌گذارد.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک‌نهاد برآمده از متن مردم و دارای پایگاه اجتماعی گسترده در کشور می‌باشد و این نهاد همواره موردحمایت مردم ایران بوده و خواهد بود؛ چراکه نقش‌آفرینی این نهاد تأثیرگذار بر معادلات منطقه‌ای و جهانی سبب شده است سردمداران زخم‌خورده آمریکا عمق کینه خود را از این لشکر الهی که در صف اول مقابله با تروریسم است با تروریست خواندن آن ابراز نمایند.
تشکل‌های شاهد و ایثارگر نیز ضمن محکوم نمودن این اقدام غیرقانونی رژیم ایالات‌متحده آمریکا را دولت حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام و تمامی نیروهای وابسته به آن را گروه تروریستی می‌دانند و انتظار دارند که نهادهای مختلف کشور پاسخی محکم و دندان‌شکن به اقدام خصمانه رییس جمهور آمریکا و دیگر سران آن کشور درحالی‌که خودشان حامی تروریست‌ها بوده و با یاغی‌گری دست به عملیات‌های گوناگون در منطقه و جهان زده ولی به‌ظاهر خود را دوستدار صلح و بشریت می‌دانند، بدهند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 285049
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...