استاندار آذربایجان شرقی:
امنیت کشور مرهون جانبازان است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۷
تبریز-ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با تبریک ولادت حضرت عباس (ع) و روز جانباز، گفت: امنیت، آرامش و آسایش امروز کشور مرهون از خود گذشتگی، ایثار و جان فشانی جانبازان است.
 
محمدرضا پورمحمدی روز چهارشنبه در دیدار با جانبازان استانداری و فرمانداری‌ های تابعه آذربایجان شرقی با قدردانی از ایثارگری‌های جانبازان و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس، افزود: نباید امنیت و آسایش امروز کشور که مدیون از جان گذشتگی شهدا و رشادت های ایثارگران و خانواده‌های آنان است، را فراموش کرد و همه باید در برابر این افتخارات جنگ ادای احترام کنند.

وی اظهار ارادت خود به ایثارگران را قلبی توصیف کرد و اظهار داشت: ما باور داریم که اگر فداکاری شهدا و جانبازان نبود امروز این امنیت و آرامش در کشور وجود نداشت.

پورمحمدی با تاکید بر حل مسایل و مشکلات جامعه ایثارگران، گفت: از ایثارگران و جانبازان نیز انتظار داریم برای حل کاستی‌ها و مشکلات در کنار مسئولان اجرایی باشند و اجازه ندهند که روحیه ایثار و فداکاری در جامعه کمرنگ شود.

وی ادامه داد: باید توجه داشت که مسئولیت‌ها، فرصتی برای خدمت به خلق خدا است و در این میان رسیدگی به مسایل و مشکلات ایثارگران و جانبازان به ویژه در ابعاد معیشتی و درمانی در اولویت است.

استاندار آذربایجان شرقی بیانیه اخیر دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نشانه ای از حقانیت راه مردم ایران و اقتدار نظام اسلامی دانست و گفت: به برکت مجاهدت‌ها و فداکاری‌های شهدا و ایثارگران آسیبی به مملکت نخواهد رسید.
3038/3071

انتهای پیام /* 
کد مطلب: 285107