هم‌زمان با روز جانباز صورت گرفت‌؛
دیدار صمیمی معاون استاندار آذربایجان شرقی با جانبازان قطع نخاعی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹
پایگاه خبری استانداری آذربایجان شرقی-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری هم‌زمان با ولادت باسعادت علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز ضمن حضور در آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی تبریز با جانبازان هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی در این دیدار با تأکید بر نقش و جایگاه برجسته جانبازان هشت سال دفاع مقدس در سربلندی و سرافرازی کشورمان گفت: امنیت و آرامش امروز مرهون فداکاری شهیدان و جانبازان است.

علی جهانگیری، با تأکید بر رفع دغدغه‌های جانبازان قطع نخاعی و خانواده‌های آن‌ها گفت: جانبازان یادگاران روزهای ایستادگی و ایثار هستند و امروز باید هر چه در توان داریم برای رفاه جسمی و روحی این بزرگان به کار بگیریم.

مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری آذربایجان شرقی نیز در این دیدار، گفت: بزرگانی که امروز در این آسایشگاه دورهم جمع شده‌اند جان خود را به‌تبع اخلاص گذاشتند و باجان فشانی و رشادت خود ایران اسلامی را سربلند کرده‌اند.

مهدی تقیون خواستار معرفی این سرمایه‌های بزرگ به نسل جوان جامعه شد و افزود: در کنار این جانبازان سرافراز خانواده‌هایشان نیز سال‌ها با سختی روبرو بوده‌اند و ما باید این رشادت‌ها را به نسل‌های آینده و جوانان معرفی کنیم.

در این دیدار صمیمی جانبازان قطع نخاعی نیز خواستار توجه به دغدغه‌های خود ازجمله نیازهای اولیه‌شان در خصوص توجه به مبلمان شهری و تسهیل عبور و مرور برای جانبازان ویلچری شدند.
اتمام پیام
کد مطلب: 285155