داخلی صفحه بوشهر خبر
 
مراسم جشن روز جانباز برگزار شد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۵
به مناسبت میلاد علمدار دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز مراسم جشنی با حضور خانواده‌های معظم جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس در محل سالن همایش کانون امام (ره) بوشهر برگزار شد.
مراسم جشن روز جانباز برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، در این همایش حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری ضمن خوش‌آمد گویی به حضار و تبریک اعیاد شعبانیه، گزارشی از برنامه‌های انجام‌شده در بنیاد بوشهر برای حاضرین تشریح کرد.
مدیرکل بنیاد بوشهر با اشاره به نقش و جایگاه والای جانبازان گفت: جانبازان سلامتی‌شان که بهترین و ارزنده‌ترین چیز آن‌ها بود درراه خدادادند.
وی افزود: پاسداران و جانبازان با ایثارگری و جان‌فشانی در طول دوران انقلاب و جنگ تحمیلی بیشترین نقش را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته و دارند. تکریم جانبازان تکریم ارزش‌ها، خوبی‌ها و ایثارگری‌ها است و نظام اسلامی ما در سایهٔ این تفکر و فرهنگ ناب به بار نشسته و به‌عنوان الگوی حکومت مردم‌سالار دینی به جهانیان معرفی‌شده است.
حجت‌الاسلام تشکری جانبازان را سرمایه ارزشمند انقلابی و معنوی جامعه دانست و افزود: جانبازان و رزمندگان به پیروی از علمدار کربلا، شکوه، عظمت و سربلندی را برای میهن اسلامی به ارمغان آورده و در تاریخ ماندگار شدند.
وی با تقدیر از زحمات و فداکاری‌های همسران و فرزندان جانبازان گفت: فرزندان جانبازان باید به وجود پدران خود افتخار کنند چراکه جانبازان دارای جایگاه بسیار بلند و رفیعی هستند.
مدیرکل بنیاد بوشهر تأکید کرد: برگزاری مراسم گرامیداشت و تجلیل از مقام جانبازان و شهدا باید برای نسل جدید جامعه پیام داشته باشد، زیرا این حماسه‌ها و حماسه‌سازان در دفاع مقدس موجب پیروزی و افتخارات برای کشور اسلامی ایران شدند.انتهای پیام/
کد مطلب: 285270