داخلی صفحه بوشهر خبر
 
ملت ایران به وجود پاسداران و جانبازان افتخار می‌کند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۱
فرماندار دیلم گفت: ملت شریف ایران به وجود همه جانبازان و پاسداران افتخار می‌کند و این قشر یاد فداکاران صدر اسلام را زنده کردند.
ملت ایران به وجود پاسداران و جانبازان افتخار می‌کند
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، عبدالامیر قاسمی فرماندار دیلم در مراسم روز پاسدار و روز جانباز در حسینیه بیت الحسین علیه‌السلام این شهر اظهار داشت: سه روز آغازین ماه شعبان که با فرخنده میلاد باسعادت سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و سید الساجدین، حضرت زین‌العابدین (ع) همراه است، یادآور حماسه‌آفرینی پاسداران اسلام، تجدید خاطره رشادت‌های جانبازان عزیز و دعاهای مردان نیک خدا در فراق معبود یکتاست.
وی ادامه داد: روز مبارک سوم شعبان که روز طلیعه پاسدار و پاسداری از مکتب مترقی اسلام است را به‌حق باید روز پاسدار بنامیم که روز ولادت باسعادت بزرگ پاسدار قرآن کریم و اسلام عزیز است، پاسداری که هر چه داشت، درراه اصلاح جامعه اهدا کرد و اسلام عزیز را از پرتگاه انحراف نجات داد.
فرماندار دیلم تصریح کرد: جانبازان عزیز نیز، همچون مولای خود قمر بنی‌هاشم (ع) درراه ترویج فرهنگ ناب اسلامی و احیای ارزش‌ها، استوار و پابرجا هستند و در هر شرایطی درصحنه حاضرند و از تندباد حوادث نمی‌هراسند و متزلزل نمی‌شوند و این جز در پرتو ایمان والا و روح مهذّب و پاکشان میسّر نیست.
وی اضافه کرد: آن‌ها پاسداران جان‌برکف آرمان‌های اسلامی هستند و جامعه را از فرو غلتیدن به بدی‌ها حفظ می‌کنند.
قاسمی خاطرنشان کرد: میلاد فرخنده سیدالشهدا و علمدار کربلا فرصتی فراهم می‌کند تا از ارزش‌های اسلامی و حماسه‌سازان دفاع مقدس تجلیل و قدردانی به عمل آید.
وی بیان کرد: ملت شریف ایران به وجود همه جانبازان و پاسداران عزیز افتخار می‌کند و شما یاد فداکاران صدر اسلام را تجدید کردید و یاد شما بزرگ‌مردان در تاریخ بشریت و اسلامِ بزرگ جاودان است.
فرماندار دیلم با تبریک این ایام خجسته و مبارک تصریح کرد: مردم شهیدپرور، به‌ویژه مدیران محترم دستگاه‌های اجرایی، نسبت به بزرگداشت این روز بزرگ و تکریم و تجلیل از ایثارگران و جانبازان عزیز توجه و اهتمام تام و تمام مبذول خواهند داشت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 285287