داخلی صفحه بوشهر خبر
 
دیدار با جانبازان مایه افتخار مسئولان است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴
فرماندار گناوه گفت: دیدار با جانبازان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس مایه افتخار و باعث افزایش روحیه خدمت در مسئولان می‌شود.
دیدار با جانبازان مایه افتخار مسئولان است
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، سید علی پاک‌نژاد به همراه شماری از مسئولان در دیدار با جانبازان این شهرستان افزود: به برکت حماسه‌آفرینی جانبازان و خون شهدا امروز کشور اسلامی ایران بااقتدار در جهان می‌درخشد.
وی اضافه کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی حاصل خون هزاران شهید و جان‌فشانی ایثارگران و رزمندگان است که همه وظیفه‌داریم در دفاع و پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی بکوشیم.
فرماندار گناوه با محکوم کردن اقدام گستاخانه رئیس‌جمهوری آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی گفت: با توجه به اینکه دشمنان نظام مقدس اسلامی از وحدت و همدلی مردم ایران در داخل کشور وحشت و به دنبال ایجاد تفرقه و دودستگی در کشور هستند اما خباثت اخیر باعث همبستگی و وحدت بیشتر در داخل کشور شده که مایه خرسندی است.
امام‌جمعه گناوه گفت: جانبازان شهدای زنده انقلاب اسلامی هستند که با تأسی از علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع) جان خود را درراه دفاع از میهن و انقلاب فدا کردند و همه مدیون این عزیزان هستیم.
حجت‌الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: آرامش و آسایش اقتدار و عزت امروز کشور مدیون فداکاری‌ها و ازخودگذشتگی‌های جانبازان، ایثارگران و شهدا و خانواده‌های معزز آن‌هاست و همه باید قدردان این نعمت‌ها باشیم.
وی با اشاره به تروریست نامیدن سپاه توسط دشمنان گفت: امروز دشمن به دنبال این است که بتواند بین صفوف به هم فشرده ملت شکاف ایجاد کند اما بداند که به اهداف خود نخواهد رسید و ملت ایران با وحدت و همدلی و تبعیت از رهبر انقلاب نقشه‌های آن‌ها را یک‌بار دیگر نقش بر آب خواهند کرد.
مسئولان گناوه با حسن ملک‌زاده جانباز 50 درصدی، حاج ابراهیم جمی زاده آزاده و جانباز 50 درصد و یعقوب غلامعلی زاده جانباز 30 درصدی دوران دفاع مقدس در دیدار و از آنان تجلیل کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 285381