داخلی صفحه بوشهر خبر
 
جانبازان اسطوره‌های ایثارگری در جامعه هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
فرماندار شهرستان کنگان گفت: جانبازان عزیز نمونه زنده و بارز خصلت ایثارگری در برابر دیدگان ما هستند.
جانبازان اسطوره‌های ایثارگری در جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، ائمه جمعه به‌اتفاق جمعی از مقامات محلی با هماهنگی اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در قالب طرح علمداران حماسه با حضور در منازل تعدادی از جانبازان به نمایندگی از سایر جانبازان شهر سلام مقام معظم رهبری و ولی‌فقیه زمان را به اسطوره‌های ایثار و مقاومت ابلاغ و از آنان تجلیل کردند.
 فرماندار کنگان به‌اتفاق امام‌جمعه کنگان، فرمانده سپاه، بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز جانباز با دو جانباز شهر کنگان دیدار و گفتگو کردند.
فرماندار کنگان در حاشیه این دیدار ضمن تبریک سالروز ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز اظهار داشت: امروز ایران اسلامی به‌واسطه مقاومت و ایستادگی رزمندگان، سرافراز است که خالصانه برای دفاع از کیان مملکت اسلامی فعالیت کردند و خدمت به آنان را توفیق الهی برای مسئولان دانست.
فتح‌الله نوروزی بابیان اینکه جانبازان و آزادگان جنگ تحمیلی، شهدای زنده کشور هستند افزود: جانبازان درس‌های بزرگی به نسل امروز ما می‌آموزند و همه باید قدردان این عزیزان باشند.
وی ادامه داد: استقلال، آزادی، عزت، امنیت، حفظ تمامیت ارضی و احیای ارزش‌های اسلامی مدیون تلاش‌ها، رشادت‌ها و ایثارگری‌های جانبازان انقلاب است.
نوروزی در رابطه باارزش ایثار و جانبازی یادآور شد: ایثار از بارزترین نشانه‌های انسان مؤمن است و جانبازان عزیز نمونه زنده این خصلت برتر در برابر دیدگان ما هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 285384
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور